As at 26/01/2014   27/01/2014 28/01/2014 29/01/2014 30/01/2014 31/01/2014 1/02/2014 1/02/2014 2/02/2014 2/02/2014  
Boat Boat type Boat Ave Kg Monday 5.15 – 7am Tuesday 5.15 – 7am Wednesday 5.15 – 7am Thursday 5.15 – 7am Friday 5.15 – 7am Saturday 6.30 – 8.30am Saturday 8.30 – 10.30 Sunday 6.30 – 8.30am Sunday 8.30 – 10.30 Boat Mtn Resp.
David Bodell 8+ 85               Avians   Tim T
Genesis (syndicate) 8+ 75 Hull repairs Hull repairs Hull repairs Hull repairs Hull repairs Hull repairs Hull repairs Hull repairs Hull repairs Kerry
Tim Clare 8+ 80           Dianne       Dianne
Peter Trives 8+ 75     Anne P’s Squad             Anna
BoomalaKKar 8+ 80 Restricted Restricted Restricted Restricted Restricted Restricted Restricted Restricted Restricted Rob M
Michael Bath 8+ 85     Rex Chevrons Rex         Rex
Bill Monaghan 8+ 75           Socials   Socials   Matt
Robert Stone II 8+ 90           Socials   Socials   Wade
Richard Stanistreet 8+ 85         Colin Socials   Socials   Bodell
Barry Moynahan 8+ 85 Storage Storage Storage Storage Storage Storage Storage Storage Storage  
Steve Jaques 8+ 85 Storage Storage Storage Storage Storage Storage Storage Storage Storage  
                         
Boat Boat type Boat Ave Kg Monday 5.15 – 7am Tuesday 5.15 – 7am Wednesday 5.15 – 7am Thursday 5.15 – 7am Friday 5.15 – 7am Saturday 6.30 – 8.30am Saturday 8.30 – 10.30 Sunday 6.30 – 8.30am Sunday 8.30 – 10.30 Boat Mtn Resp.
David Rosenfeld (syndicate) 4x/4- 75                   Rosenf’ld
Frank & Kerry Thorn 4x/4- 75 Frank’s Squad Frank’s Squad Belinda   Frank’s Squad Belinda       Belinda B
Fred Griffin (syndicate) 4x/+ 85                   Tim Clare
Steven Duff 4x/4- 75 Anna C                 Duff
Premiers 2007 4x/4-‐/4+(b) 80 Belinda Dean   Dean Kerry’s Squad     Anne P’s Squad   Dimitri
Wade Hewett 4x/4- 75     Senior Juniors Frank’s Squad Kerry’s Squad         Anne
McGill 4x/4- 80 Bodell Chevrons Kerry’s Squad Anna C   Chevrons   Anne P’s Squad   Dave Bodell
Charles Bartlett 4x/- 80 coming coming coming coming coming coming coming coming coming  
Fred Fullerton 4x/4-‐/4+(b) 85   Chevrons Daniel Triulzi   Daniel Juniors Daniel Juniors Daniel
Kevin Bond 4x/- 90     Bodell     Chevrons       Tindale
Mick Lowrey 4x 80             Juniors   Juniors Juniors
Premiers 2009 4x/4-‐/4+(b) 75   Triulzi Anne P Doreen Kerry’s Squad Doreen   Doreen   Dimitri
Rod Moynahan 4x/4- 90 Colin   Colin     Triulzi Juniors   Juniors Tindale
Steve Roll 4x/4-/4+(b) 90       Guy’s Squad       Jaques’ Squad   Morrell
                         
Boat Boat type Boat Ave Kg Monday 5.15 – 7am Tuesday 5.15 – 7am Wednesday 5.15 – 7am Thursday 5.15 – 7am Friday 5.15 – 7am Saturday 6.30 – 8.30am Saturday 8.30 – 10.30 Sunday 6.30 – 8.30am Sunday 8.30 – 10.30 Boat Mtn Resp.
Frances McNamara 2‐/x 80 Anne P Nitya Kerry’s Squad Belinda’s SIRC SIRC SIRC     Belinda
LRC Masters 2‐/x 85 Frank’s Squad   Tim & Steven Sarah & Kristin SIRC SIRC SIRC     Dianne
Rod Richardson 2‐/x 80   Anne P Bette & Gemma Bette & Gemma SIRC SIRC SIRC     Jane
Ted Curtain IV 2-/x 80   Justin & Rossy Florian & Dimitri Justin & Rossy           Dean
Miss Leichhardt 2x 60           Mary & Maryam       Dan & Bridge
Jane Hutchison 2‐/x 80   Nick & Florian   Belinda’s SIRC SIRC SIRC     Angie
Anne Parbury 2x 80 coming coming coming coming coming coming coming coming coming  
LUER 2-/x 85       Guy’s Squad           Anne
Mary Pam Jan 2x/- 75       Sue A       Anne P’s Squad   Sue
Old Oarsman II 2x/- 90     David L             Juniors
Williamson 2x/‐ 70   Doreen & Mandy Anne P’s Squad   Mary F     Marilyn   Doreen
                         
Boat Boat type Boat Ave Kg Monday 5.15 – 7am Tuesday 5.15 – 7am Wednesday 5.15 – 7am Thursday 5.15 – 7am Friday 5.15 – 7am Saturday 6.30 – 8.30am Saturday 8.30 – 10.30 Sunday 6.30 – 8.30am Sunday 8.30 – 10.30 Boat Mtn Resp.
Lionel Robberds 1x 80 Under Repair Under Repair Under Repair Under Repair Under Repair Under Repair Under Repair Under Repair Under Repair Zoe
Corp Challenge 1x 70   Anna C Adalita Nitya SIRC SIRC SIRC Juniors Juniors Roger
LRC Juniors 1x 60   Sophie     SIRC SIRC SIRC Juniors Juniors Rosa
Tim Tindale 1x 75   Dimitri Angus   SIRC SIRC SIRC Juniors Juniors Nick
One Eye 1x 85               Juniors Juniors Nick
Ross Ullo 1x 60   Michael Michael Anna C SIRC SIRC SIRC     Michael
Hauenstein 1x 80   Maine Nick   SIRC SIRC SIRC Juniors Juniors  
120 Years 1x 80                   Natalie
Balcony Boyz 1x 80                   Caroline
Bill Monaghan 1x 80                   0
Bondy Baker 1x 80                   0
Bright Waters 1x 80                   Sarah
David Morrissey 1x 75         Nivi Pymble Regatta   Juniors Juniors Nivi
Hermes 1x 65   Sue A   Sue A   Pymble Regatta   Juniors Juniors Sue A
Kim Eddy 1x 85   Peter M Peter M Peter M   Peter M   Bruce   Simon
Shorty 1x 75                   Marguerite
Tim Clare 1x 85           Bruce       Simon
                         
Erg Roster Mon 5.15 – 6am   Mon 6 – 6.45am Tue 5.15 – 6am Tue 6 – 6.45am Wed 5.15 – 6am Wed 6 – 6.45am Thu 5.15 – 6am Thu 6 – 6.45am Fri 5.15 – 6am Fri 6 – 6.45am  
Erg 1       Chevrons Belinda              
Erg 2       Chevrons Belinda              
Erg 3       Chevrons                
Erg 4       Chevrons                
Erg 5       Chevrons     Belinda          
Erg 6       Chevrons     Belinda          
Erg 7       Chevrons     Belinda          
Erg 8       Chevrons     Belinda          
                         
Erg Roster Sat 6 – 7am   Sat 7 – 8am Sat 8 – 9am Sat 9 – 10am Sun 6 – 7am Sun 7 – 8am Sun 8 – 9am Sun 9 – 10am      
Erg 1                        
Erg 2                        
Erg 3                        
Erg 4                        
Erg 5                        
Erg 6                        
Erg 7                        
Erg 8